Etykiety

przędzenie (28) druty (25) kartka (18) czesanki (17) chusta (12) krzyżyk (11) South American (8) alpaka (7) farbowanie (6) Finnish (5) merynos (5) BFL (4) Devon (4) Szetland (4) album (4) czapka (4) skarpetki (4) szydełko (4) Corrediale (3) jedwab (3) Coburger (2) Spotkanie (2) bawełna (2) bluzka (2) materiały (2) moher (2) rękawiczki (2) Jackob (1) baby moher (1) ciasto (1) kuchnia (1) notes (1) pies (1) polska (1) pudełko (1) sernik (1) sweter (1) szalik (1) szycie (1) wielbłąd (1)

piątek, 5 lipca 2013

Błękitna laguna w dzianinie

Z mojej uprzędzionej Błękitnej Laguny zaczyna się tworzyć reglanowy sweterek bez szwów.


Sweterek tworzy się zgodnie z instrukcją intensywnie-kreatywnej, która nie dosyć, że wszystko świetnie opisuje, to jeszcze dorzuca filmiki, tabelki w excelu itd. 

Na razie ukończyłam jeden motek, zabrała się za drugi. A mam ich 6!!! I zamierzam wszystkie użyć, bo sweterek ma być do połowy uda. Planowałam wpleść w reglan warkocze, ale gdy już do zrobiłam, to stwierdziłam, że w powodzi kolorów prawie w ogóle ich nie widać, więc sprułam. Teraz, jak widać dodaję drobne wcięcie w pasie a właściwie pod biustem (przy pomocy ściągacza 4p + 1l), ale tylko po to, aby trochę lepiej się układał. Dalej będzie prościutki. Taki sobie wymarzyłam.


8 komentarzy:

 1. Poczekam z komentarzem aż zobaczę całość, choć nie ukrywam, że podoba mi się to co widzę. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie się zapowiada :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki dziewczyny. Dół będzie bardziej niebieski, góra bardziej zielona.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie się zapowiada :), a czemu Ty kochana nie pedałujesz??? ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Halinko super się prezentuje ten początek:)

  OdpowiedzUsuń