Etykiety

przędzenie (28) druty (25) kartka (18) czesanki (17) chusta (12) krzyżyk (11) South American (8) alpaka (7) farbowanie (6) Finnish (5) merynos (5) BFL (4) Devon (4) Szetland (4) album (4) czapka (4) skarpetki (4) szydełko (4) Corrediale (3) jedwab (3) Coburger (2) Spotkanie (2) bawełna (2) bluzka (2) materiały (2) moher (2) rękawiczki (2) Jackob (1) baby moher (1) ciasto (1) kuchnia (1) notes (1) pies (1) polska (1) pudełko (1) sernik (1) sweter (1) szalik (1) szycie (1) wielbłąd (1)

środa, 11 września 2013

Czarno czarna alpaka

Powalczyłam z czarną alpaką. I mam dwa motki skręcone w potrójną nitkę navajo po 100 g każdy i do tego każdy ma 238m. Pojęcia nie mam jak to się stało, ale też się cieszę. Bo ta alpaka jest przygotowywana na czapkę i szalik dla mojego męża na zimę.


6 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Na to liczę. Generalnie mój mąż nie przepada, za rzeczami zrobionymi przeze mnie. Jakoś tak, z niewiadomych dla mnie powodów, woli sklepowe ;)

   Usuń
 2. Doczeka się! Już wszyscy coś mają z najmojszej, tylko On się naczekał! No, ale jak już doczeka, to dopiero będzie! Cudny urobek!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. On ma nadzieję, że ta chwila nigdy nie nadejdzie - bo wówczas, gdy w końcu nadejdzie, to będzie musiał toto nosić - (:D) - wiadomo, ja nie popuszczę. ;)

   Usuń
 3. juz ci pisalam na fb ze niteczka pierwego sorta jest;to ze oba 100 gr jednej dlugosci to juz zdolniosc nieslychana; co zas chlopa (jak czytam w komentarzu powyzej) wybrednego,to jak mu alpaka nie teges to mu owce domowa wyczesz i uprzadz;bedzi prawie ze wlosienice pokutna:zapraszam do odwiedzin u mnie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana, dzięki. A co do mojego męża, to jemu ręczna dzianina nie pasuje. Ale szal będzie nosił, bo jednak to lepsze niż pochmurny (wręcz burzowo gradowy) żoniny wzrok ;) skierowany na krnąbrnego delikwenta ;)

   Usuń